VODSTVO ŠOLE
POLONA DOLANC | ravnateljica |
JANJA URLEP | pomočnica ravnateljice |
JADVIGA STOPAR KOHNE | pomočnica ravnateljice |
UPRAVNO-ADMINISTRATIVNI DELAVCI
SABINA ŽIBERT | poslovna sekretarka |
MAJA KASTELIC | tajnica |
MATEJA DRGAN | računovodkinja |
REGINA ODŽIČ TRŽAN | knjigovodkinja |
STROKOVNI DELAVCI
ANŽUR VERONIKA | učiteljica v OPB |
BABIČ DARJA | učiteljica razrednega pouka |
BAJRAMOVIĆ NERMIN | učitelj predmetnega pouka (MAT, izbirni predmet MD) |
BANTAN NATALIJA | učiteljica razrednega pouka (nadomešča KOVAČ KARMEN) |
BRINOVEC ANDREJA | druga učiteljica v 1. razredu |
ČIŽMEK TATJANA | učiteljica razrednega pouka |
DERSTVENŠEK HELENA | učiteljica predmetnega pouka (FIZ, TIT, izbirni predmet) |
DEŽELAK ROK | učitelj predmetnega pouka (MAT, TIT) |
DOKMANAC MANUELA | učiteljica za DSP |
DORNIK LUCIJA | učiteljica v OPB knjižničarka |
GLAVAČ SENTA | učiteljica razrednega pouka |
GNIDOVEC ROZMAN NINETTA | učiteljica predmetnega pouka (SLJ) |
GROM SABINA | učiteljica razrednega pouka v NIS (nadomešča VENKO NASTJA) |
IZGORŠEK MATEJA | učiteljica predmetnega pouka (ŠPO) |
JAKOB JERNEJ | učitelj predmetnega pouka (GEO) učitelj za DSP |
JAKOB MAJA | učiteljica predmetnega pouka (ŠPO) učiteljica v OPB |
JAKOPIČ DAVID | učiteljica predmetnega pouka (ŠPO) |
JAKOPIČ NIVES | učiteljica v OPB |
JERŠIN URŠKA ZOJA | učiteljica predmetnega pouka (LUM) učiteljica v OPB |
JUSTINEK PELC NEŽA | učiteljica predmetnega pouka (GUM) (nadomešča ROŽEJ MONIKA) |
KAČIČ ANJA | učiteljica razrednega pouka v NIS |
KLEP MAJA | učiteljica predmetnega pouka (SLJ) |
KLOPČIČ KSENIJA | učiteljica razrednega pouka |
KMETIČ JUREČIČ LAURA | učiteljica za DSP |
KOLAR NATAŠA | računalničarka |
KOPUŠAR KAJA | učiteljica predmetnega pouka v NIS |
KOVAČ KARMEN | učiteljica razrednega pouka |
KOVAČIČ ROSANA | učiteljica razrednega pouka |
KRALJ JERNEJA | učiteljica razrednega pouka |
KRALJ TADEJ | učitelj predmetnega pouka (SLJ) |
KUDER ANJA | učiteljica za DSP |
LAZAR NINA | učiteljica razrednega pouka |
LAZNIK MAJA | učiteljica razrednega pouka |
MAJCEN SLAVICA | učiteljica delovnega usposabljanja v PPVI |
MARGAN IVAN | učitelj razrednega pouka |
MARGAN ŠPELA | učiteljica razrednega pouka |
MARINKO MIRA | učiteljica predmetnega pouka (LUM, ZGO) |
MAROVT MAJA MARIJA | knjižničarka |
MILEVŠEK SABINA | organizatorka šolske prehrane |
MLAKAR ANDREA | svetovalna delavka učiteljica za DSP |
NOVŠAK JANJA | (nadomešča KMETIČ JUREČIČ LAURA) |
OBERČKAL SARA | učiteljica v OPB druga učiteljica v 1. razredu NIS |
PAVELŠEK MILENA | učiteljica predmetnega pouka (TJA) |
PAVLIN NINA | učiteljica delovnega usposabljanja v PPVI |
PEŠEC JOLANDA | učiteljica za DSP |
PETERLIN ANDREJA | svetovalna delavka – socialna del. |
POGRAJC MARJANA | računalničarka učiteljica IP s področja RAČ |
POLUTNIK IRIS | učiteljica RP za poučevanje TJA na RS |
RADEŠIĆ OPRESNIK ARIJANA | učiteljica predmetnega pouka (GOS, NAR) |
RAMŠAK DAŠA | knjižničarka |
ROJKO MOJCA | druga učiteljica v 1. razredu |
ROŽEJ MONIKA | učiteljica predmetnega pouka (GUM) |
SENČAR IRENA | učiteljica predmetnega pouka (SLJ) |
SLAPNIČAR JANKO | učitelj predmetnega pouka (FIZ, TIT) |
SLAPŠAK ANDREJA | učiteljica razrednega pouka |
SOTENŠEK BARBARA | učiteljica za DSP |
STJEPIĆ MARIJANA | učiteljica razrednega pouka |
STRNIŠA GREGOR | učitelj nemščine |
ŠANTEJ TINA | učiteljica predmetnega pouka (ZGO, DKE) |
ŠEŠKO SAŠA | učiteljica razrednega pouka |
ŠMIT KATJA | učiteljica v OPB |
ŠPEGLIČ VESNA | laborantka varuhinja |
ŠPILAR MONIKA | učiteljica razrednega pouka |
ŠTORMAN ALEKSANDRA | učiteljica predmetnega pouka (MAT) |
ŠULIGOJ JANA | učiteljica predmetnega pouka (TJA) |
TERŠEK ALENKA | učiteljica v OPB |
TOPLAK MAJA | učiteljica razrednega pouka |
TROBIŠ ANITA | učiteljica predmetnega pouka (TJA) |
TUŠEK VOJKA | učiteljica razrednega pouka |
UČAKAR DOMEN | učitelj predmetnega pouka (BIO, KEM, NAR) |
URBANC CELESTINA | učiteljica predmetnega pouka (TJA) |
VENKO NASTJA | učiteljica razrednega pouka v NIS |
VUGA ŠTRUC ŠPELA | svetovalna delavka, pedagoginja |
WEBER GOLJUF SIMONA | učiteljica predmetnega pouka (GUM) |
ZAGORC SABINA | učiteljica v OPB |
ZAKOŠEK ANDREJA | učiteljica razrednega pouka |
ZAKRAJŠEK MATEJA | učiteljica v OPB |
ZUBAK AJDA | učitelj predmetnega pouka (MAT) |
TEHNIČNI DELAVCI
DRNOVŠEK MILENA | kuharica |
DURANOVIĆ MATEJ | spremljevalec učencev |
FRAJLE BOŠTJAN | hišnik |
HEVEŠEVIĆ SABINA | spremljevalka učencev |
HUZEJROVIĆ RASEMA | čistilka |
JELENKO JASMINA | spremljevalka učencev |
JERMAN SAŠA | varuhinja |
JUSIĆ SUADA | čistilka |
KOLENC KOVAČ NEJA | čistilka |
KOŠIR KARMEN | čistilka |
LOVRIČ JANJA | kuharska pomočnica |
MAJES SAŠA | kuharska pomočnica |
MARIĆ IVANKA | kuharska pomočnica |
MOČILAR JURIJ | hišnik |
PAJNKIHER MITJA | kuhar |
PODKORITNIK IRENCA | čistilka |
POVŠE NATAŠA | čistilka |
PREMEC MARIJA | kuharska pomočnica čistilka kuhar |
ROŠKAR ANITA | čistilka |
STUŠEK LJUDMILA | čistilka |
ZAKRAJŠEK TINA | čistilka |
JAVNA DELA
MEŠKO BISERKA | vratar informator |
SMAJLAGIĆ IRFAN | vratar informator |